تحصیل در کشور نروژ

تحصیل در کشور نروژ فرصتی فوق العاده در باب مهاجرت به یکی از 10 کشور برتر اتحادیه اروپا می باشد. تحصیل در نروژ با استانداردهای علمی بالا و روش های نوین تدریس نیز شناخته شده است. امکان تحصیل به زبان انگلیسی در طیف وسیعی از رشته ها از سایر مزیت های این کشور در خصوص تحصیلات عالی محسوب می گردد. برخورداری از فرصت شغلی نروژ با تحصیل از جمله مواردی است که خصوص بازار کاری این کشور حائز اهمیت می باشد. میزان نرخ بیکاری 3.9% این کشور گویا بازار کار در کشور نروژ می باشد که متقاضیان نباید از این شرایط چشم پوشی کنند.

تحصیل پزشکی در اتحادیه اروپا رویایست که متقاضیان مهاجرت در ذهن خود می پرورانند. کشور نروژ نیز از این قانون مستثنی نمی باشد. دانشجویان می بایست با تکیه به دانش زبان نروژی در سطح B2 یا انگلیسی در سطح  IELTS:6.5و سپری کردن دوره کالج نیز نسبت به این امر اقدام کنند.کار حین تحصیل به مدت 20 سال در هفته و برخورداری از بورسیه این کشور نیز از موارد قابل بررسی نیز می باشد. امنیت اجتماعی بالا نروژ، تحصیلات کم هزینه، دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم و بهداشت ایران از سایر پهن های مثبت در باب تحصیل پزشکی در نروژ محسوب می گردد.


اخذ ویزای تحصیلی نروژ برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا / EEA به منظور مجوز اقامت روندی الزامی می باشد. تکمیل فرم درخواست ویزا، پرداخت شهریه ثبت نام، ارائه گواهی دال بر پوشش هزینه های زندگی به میزان 116.369 کرون نروژ از موارد حائز اهمیت در باب ویزای تحصیلی نروژ می باشد. روند ویزای تحصیلی نروژ 2 ماه صورت می گیرد. موسسه سفیران سروش سعادت با تکیه بر دانش مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت نیز مفتخر به راهنمایی متقاضیان در خصوص تحصیل در نروژ و اقصی نقاط دنیا نیز می باشد.

raul gonzales

نويسنده مطلب تحصیل در کشور نروژ

نظرات ( ۰ )
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است