توییت جنجالی بهاره رهنما درباره زنها

به دعاهایمان امیدی نیست، این همه ذکر و نذر ییهوده است رشته صبرشان گسسته شده، هرچه تسبیح شاه مقصود است.. خون شده سنگفرش معبرها، رفته بر دار کینه ها سرها از هراس هجوم خنجرها هیچ چشمی شبی نیاسوده است... آه از آن چشم ها که بسته شده، آه از آن گوش ها که خسته شده آه از آن دست های آلت دست


توییت جنجالی بهاره رهنما درباره زنها


 که به خون برادر آلوده است.. باغ هامان تبر شده است و به جاش، سر برآورده مزرع خشخاش هرگلی هر کجا جوانه زده..همه را داس جنگ فرسوده است.. باد پاییز سهم برگ شده، همه اش مرگ و مرگ و مرگ شده که به جز گور هیچکس آغوش، رو به این فصل زرد نگشوده است در دلم بس که غم فراوان است، لعل خونین دل_ بدخشان است خاک من با غمت مدارا کن، تا که بوده است اینچنین بوده است... "سیده تکتم حسینی..


توییت بهاره رهنما درباره غیرقابل اعتماد بودن زن ها توییت جدید بهاره رهنما که واکنش های بسیاری را در پی داشت و جنجالی شد وقتی که پرده ها می افتد. به راستی که باید برای جامعه هنری ایران تاسف خورد. هنگامی که هنرمندان (!) ما چنین اندیشه و ادبیاتی دارند از مردم عادی چه چشمداشتی می توان داشت. بهاره رهنما در یکی از تازه ترین پست هایش در توییتر شخصی خود نوشت: «من اگر مرد بودم به موجودی مثل زن با این همه تغییرات هورمونی پرنوسان ممکن بود دل ببندم ولی هرگز اعتماد نمی کردم».

raul gonzales

نويسنده مطلب توییت جنجالی بهاره رهنما درباره زنها

نظرات ( ۰ )
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است